Олена Холонюк

Олена Холонюк

Директор

Директор, кандидат економічних наук

Освіта:

  • У 2008 році закінчила Національний університет «Львівська політехніка», Інститут економіки і менеджменту, здобула ступінь магістра менеджменту, спеціальність менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;
  • У 2004-2005 роках навчалась в Інституті управління неприбутковими організаціями Українського католицького університету і здобула спеціалізацію з менеджменту громадських організацій;
  • У 2009-2015 роках була здобувачем в Інституті регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього Національної академії наук України, захистила дисертацію за спеціальністю «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка» і здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.

Професійний досвід:

Професійний стаж роботи – 18 років. Протягом цього періоду набула досвіду на всіх ланках економічної діяльності, працюючи як обліковець, нормувальник, економіст, головний бухгалтер. Управлінський стаж – понад 10 років, як в громадських організаціях, так і в бізнесі.

Автор наукових статей в сфері формування цінової політики підприємств та державного регулювання цін і ціноутворення.

Захоплення:

Люблю танці та лижі. Працювала хореографом, викладачем класичного тренажу та тренером зі спортивних танців. Цікавлюсь східними єдиноборствами, у вільний час займаюсь карате. Узимку сімейний відпочинок проводимо в засніжених Карпатах )))

Центр прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації

Графік роботи

Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Сб: 10:00 – 15:00
Нд: Зачинено

вулиця Ставова 7В,
Львів, Україна

Соцмережі: