PRP-ТЕРАПІЯ – ін’єкції факторів росту

PRP (Platelet Rich Plasma) technology – в перекладі означає – технологія отримання «плазми, збагаченої тромбоцитами». PRP складається з тромбоцитів і плазми з Вашої власної крові. В технології плазмотерапії використовується відновлювальний потенціал власної крові людини, тобто можливість її до загоєння ушкоджень чи ран. Для отримання PRP у людини беруть близько 20 мл крові, центрифугують у спеціальній центрифузі (при цьому відбувається відділення тромбоцитів, еритроцитів і плазми крові). Після обробки в центрифузі концентрація тромбоцитів у плазмі збільшується на 30% в порівнянні зі звичайною кров’ю. Отриману плазму вводять тонкою голкою в уражену зону. Наприклад, під час процедури PRP терапії для суглобів укол роблять прямо в порожнину суглоба. Тромбоцити, потрапляючи в тканини, інтенсивно виділяють фактори росту. Це сприяє відновленню тканин.

Тромбоцити – це природне джерело факторів росту, які залучають до місця пошкодження інші клітини, після чого починається процес відновлення – поділ клітин, синтез колагену і еластину, відновлення хряща, зростання кровоносних судин, утворення м’яких тканин, відновлення м’язової і кісткової тканин. PRP-терапія прекрасно поєднується з традиційними методами лікування травм, такими як використання протизапальних препаратів, фізіотерапія, масаж, зміна навантажень і лікувальна фізкультура.

PRP-терапія використовується вже більше десяти років
Останні дослідження показали, що застосування плазми, збагаченої тромбоцитами може допомогти швидкій реабілітації при таких захворюваннях і травмах, як:
– артоз всіх суглобів (колінний, кульшовий, гомілково-ступний, ліктевий, плечовий, променевозапястний, суглобів кисті, стопи і пальців)
– пошкодженнях мязів і сухожиль
– епікондиліт, ,,лікоть” тенісиста
– тендиніт
– ушкодження менісків

– пошкодження передньої хрестоподібної зв’язки.

Чи безпечна PRP терапія?
Завдяки тому, що PRP отримують з Вашої власної крові її використання в лікуванні є безпечним для Вас і не спричиняє алергічних реакцій. Побічні ефекти рідкісні, проте можливі. Одним з побічних ефектів ін’єкції PRP є збільшення запалення і болю через декілька годин після ін’єкції. Але таке ускладнення не вимагає яких-небудь дій, це нормальна реакція на введення і вона проходить через пару діб.
Ми не рекомендуємо PRP в таких випадках:

– Пацієнтам з порушенням згортання крові;
– Тим, хто приймає антикоагулянти;
– Під час активних інфекцій;
– Під час вагітності.

Центр прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації

Графік роботи

Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Сб: 10:00 – 15:00
Нд: Зачинено

вулиця Ставова 7В,
Львів, Україна

Соцмережі: