Блокади під УЗ-контролем

Лікувальна блокада — це сучасний метод терапії больового синдрому та інших клінічних проявів захворювань, заснований на введенні лікарських речовин безпосередньо у патологічний осередок, відповідальний за формування больового синдрому.

Основна мета блокади — усунути запалення і причину болю.

За допомогою УЗ-контролю стало можливим проведення лікувальних блокад з дуже високою точністю введення препарату в ту ділянку, яка спричиняє біль.
Завдяки цьому відсутні ризики ,,промаху” чи неточного введення препарату.

Види лікувальних блокад
Локальні блокади роблять безпосередньо в зоні ураження, в зоні зміненої реакції тканини, під вогнища ураження або навколо них, де є запалення. Вони можуть бути в навколосуглобових тканинах і в каналах, де проходять нерви.До сегментарних відносять паравертебральні блокади, тобто в проекцію певних сегментів хребта. Варіант такої сегментарної терапії має пояснення. Кожному сегменту хребта і спинномозковому нерву відповідає певна ділянка шкіри, сполучної тканини, м’язи. Впливаючи за допомогою введення лікарської речовини в певну ділянку, можна впливати як на відповідний сегмент хребта, так і на стан внутрішніх органів, які блокуються даними сегментом спинного мозку, досягаючи терапевтичного ефекту.

Які препарати ми використовуємо

Блокади проводяться стероїдними протизапальними препаратами (Дипроспан, Депос) в комбінації з місцевими анестетиками.

Перевага методу лікувальних блокад

— Швидкий ефект
— Мінімальні побічні ефекти
— Можливість багаторазового застосування
— Комплексний терапевтичний ефект

Центр прогресивної хірургії, ортопедії та реабілітації

Графік роботи

Пн – Пт: 09:00 – 20:00
Сб: 10:00 – 15:00
Нд: Зачинено

вулиця Ставова 7В,
Львів, Україна

Соцмережі: